Burak YK

Magazin Haberleri

Yeni tarzı İsmail YK'ya benzetilen Burak Özçivit, küplere bindi. Eşine laf söyletmeyen Fahriye Evcen ise 'Bence her hali çok güzel' dedi. 

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit'le eşi Fahriye Evcen önceki gün Müjgan Ferhan Şensoy’un düğününde karşımıza çıktı. ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinde Osman Gazi karakterini canlandıracak olan Burak Özçivit'in yeni tarzı, bir süredir sosyal medyada espri konusu olmuştu. Yakışıklı oyuncunun paylaşımlarının altına takipçileri 'Burak, İsmail YK'ya özenmiş' yorumlarının yanı sıra fotoğrafın altına YK'nın 'Bas gaza aşkım bas gaza' gibi bazı şarkılarının sözlerini de yazdı. 

SESİNİ ÇIKARMADI AMA BAKIŞLARI YETTİ

Bu durum karşısında sessizliğini koruyan Özçivit ,düğün öncesi gazetecilerle sohbet ederken 'Benzerlik hakkında ne düşünüyorsunuz' sorusuyla küplere bindi. Sert bir bakış atarak yürümeye devam eden oyuncu bu durumdan rahatsız olduğunu belli ederken eşi Fahriye Evcen “Ben Burak'ı çok beğeniyorum. Zaten bir süredir bende istedim saçlarını uzatmasını o yüzden benim yorumum olumlu. Her halini beğeniyorum” dedi.