Cem Aşkı kapıları açtı

Magazin Haberleri

Uzun zamandır şarkıcı olmak için mücadele eden Defne Samyeli'ye Cem Yılmaz aşkı uğurlu geldi. Önceki akşam bir davette sahneye çıkan ünlü sunucuya pek çok gece kulübünden teklif yağıyor.

Ahmet DÖĞEN

Ünlü sunucu ve oyuncu Defne Samyeli'nin Cem Yılmaz'la aşk yaşadığı önceki gece belgelenmişti. Bir süre önce Umut Evirgen'in işletmeciliğini yaptığı Emirgan'daki mekanda sahne alan Defne Samyeli'nin bu hevesi yarım kalmıştı. Çünkü Umut Evirgen'in sevgilisi Tuba Büyüküstün Defne Samyeli'yi kıskanmış sahne almasını istemediğini dile getirmişti. Aradan geçen bir kaç ayın sonunda Defne Samyeli'nin Cem Yılmaz'la yakınlaşması Tuba Büyüküstün'e rahat bir nefes aldırdı. 

CANLI PERFORMANS SERGİLEDİ
Samyeli'nin de iş anlamında şansını açtı. Önceki akşam Borusan Otomotiv’in Les Ottomans Hotel’de gerçekleştirilen etkinliğinde Defne Samyeli canlı performans sergiledi. Sahne öncesi gazetecilerle köşe kapmaca oynayan Samyeli, komedyenle ilgili sorulardan kaçtı. Kulisinde sahne zamanını bekleyen Defne Samyeli, asansörle sahne alacağı alana geçerken muhabirlerin, Cem Yılmaz’la alakalı sorularını duymazlıktan gelip hızlı adımlarla kokteyl alanına geçti. Ünlü ismin yakın çevresinin 'Son günlerde sahne alması için gelen teklifler arttı, Defne çok mutlu' dediği öğrenildi.