Deniz Çakır kimdir kaç yaşında aslen nereli son dakika haberleri Deniz Çakır başörtülü kadınlara ne dedi son durum

Magazin Haberleri

Deniz Çakır kimdir merak ediliyor. Deniz Çakır son dakika haberleri burada! Deniz Çakır kaç yaşında nereli başörtülü kadınlara nededi? Oyuncu Deniz Çakır ifade vermek için adliyeye gitti. Peki Deniz Çakır neden ifade veriyor? İşte Deniz Çakır biyografisi ve hayat hikayesi haberimizde derlendi. Başörtülü kızlara bir AVM'de hakaret eden oyuncu Deniz Çakır, başlatılan soruşturma kapsamında savcılığa ifade vermek üzere Çağlayan’daki İstanbul Adliyesi'ne geldi.. Olay nasıl başlamıştı? Zil zurna sarhoş haldeki Deniz Çakır, İstanbul'da bulunan bir AVM'de ortalığı birbirine kattı. Çakır oturduğu kafede yan masasında bulunan 6 başörtülü kadına, "Burası Arabistan mı? Ne geziyorsunuz burada!" diyerek sözlü tacizde bulundu. Kadınların izinsiz bir şekilde fotoğraflarını da çeken Çakır'a kafe personeli ve diğer müşteriler tepki gösterdi.. Deniz Çakır, 1 Aralık 1982 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. Aslen Trabzonlu olan Çakır, lise eğitimini Ankara Ayrancı Süper Lisesi'nde tamamladı. Lisans eğitimine Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nde devam eden Deniz Çakır, Ankara Radyosu'nda radyo tiyatrosunda yer aldı ve radyo reklamı seslendirdi. Çakır, 2004 yılında Hülya Avşar ve Cihan Ünal'ın başrolünde yer aldığı "Kadın İsterse" dizisiyle ilk çıkışını yakaladı.

Deniz Çakır kimdir son dakika haberleri Deniz Çakır kaç yaşında başörtülü kadınlara nededi aslen nereli araştırılıyor. Oyuncu Deniz Çakır adliyede neden ifade veriyor? Deniz Çakır biyografisi merak ediliyor. Deniz Çakır hayat hikayesi nedir? Başörtülü kızlara bir AVM'de hakaret ettiği iddia edilen oyuncu Deniz Çakır, başlatılan soruşturma kapsamında savcılığa ifade vermek üzere Çağlayan’daki İstanbul Adliyesi'ne geldi. Deniz Çakır, 1 Aralık 1982 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. Aslen Trabzonlu olan Çakır, lise eğitimini Ankara Ayrancı Süper Lisesi'nde tamamladı. Lisans eğitimine Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nde devam eden Deniz Çakır, Ankara Radyosu'nda radyo tiyatrosunda yer aldı ve radyo reklamı seslendirdi. Çakır, 2004 yılında Hülya Avşar ve Cihan Ünal'ın başrolünde yer aldığı "Kadın İsterse" dizisiyle ilk çıkışını yakaladı.

 

Son dakika... Oyuncu Deniz Çakır ifade vermek üzere adliyede

Başörtülü kızlara bir AVM'de hakaret ettiği iddia edilen oyuncu Deniz Çakır, başlatılan soruşturma kapsamında savcılığa ifade vermek üzere Çağlayan’daki İstanbul Adliyesi'ne geldi.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, türbanlı kadınlara hakaret ettiği iddiasıyla hakkında soruşturma açılan oyuncu Deniz Çakır'ı eleştirmiş "Bu ülkenin başörtülü hanımlarına 'Suudi Arabistan'a gidin' demek faşistliğin en sefil halidir. Adı da neymiş? Sanatçıymış. Buyurun. Dert başka, ne derseniz deyin. Bu ülkede insanların yaşam biçimleriyle uğraşan CHP zihniyetidir" açıklaması yapmıştı.

 

 

NE OLMUŞTU?

Deniz Çakır başörtülü kadınlara ne dedi?

“BURASI ARABİSTAN MI? NE GEZİYORSUNUZ BURADA!”

Çakır, yan masada sohbet eden 6 başörtülü kadına “Burası Arabistan mı? Ne geziyorsunuz burada!” diyerek rahatsız etti.

Sabah'ın haberine göre Çakır, masadaki kadınların tüm itirazlarına rağmen onların fotoğraflarını çekmeye başladı.

 

 

MEKANDAKİLER TEPKİ GÖSTERDİ

Oradaki herkes gibi Çakır'ın iki arkadaşı da büyük şok yaşadı. İki kadın çaresizce ve utanç içinde tacize uğrayan masadakilerden özür diledi. Bu arada mekanda bulunanlar arasındaki birkaç kişi bu çirkin sözlerden dolayı Çakır'a tepki gösterip "Kendinize gelin!" dedi. Mekanın personeli ise arabuculuk görevi yapıp ortamı yatıştırmaya çalıştı.

 

Deniz Çakır'ın taciz ettiği iddia edilen kadınlar suç duyurusunda bulundu

Deniz Çakır'ın gittiği bir kafede "Burası Arabistan mı? Ne geziyorsunuz burada!" diyerek sözlü tacizde bulunduğu iddiası gündeme oturdu. Tacize uğradıklarını söyleyen kadınlar suç duyurusunda bulundular.

Deniz Çakır, bir kafede 6 başörtülü kadına hakaret ettiği iddiası konuşuluyor. Ünlü oyuncu Deniz Çakır'ın bir AVM'de oturduğu kafede bulunan başörtülü kadınları taciz ettiği iddialarına menajerinden açıklama gelmişti.

Bu iddia karşısında Çakır'ın menajeri Seda Sertbaş, oyuncunun sette olduğunu, basına servis edilen fotoğrafların ise arşiv olduğunu belirtmişti.

Deniz Çakır'ın başörtülü kadınları taciz ettiği iddiasında yeni bir gelişme yaşandı. Olayla ilgili A Haber'e bağlanıp hukuki süreç başlattıklarını söyleyen kadınların avukatı Enes Bayraktar, Çakır hakkında suç duyurusunda bulunduklarını söyledi.

Saldırıya uğrayan kadınlar Deniz Çakır hakkında suç duyurusunda bulundu. A Haber canlı yayınına bağlanan kadınların avukatı Enes Bayraktar, Deniz Çakır'ın kendi telefonuyla müvekkillerini kayıt altına aldığını 'Burası Suudi Arabistan mı?' şeklinde söylemlerde bulunduğunu da söyledi.

Bayraktar, Çakır'ın müvekkillerine bir buçuk saat boyunca ara ara taciz etmeye devam ettiğini anlattı.

 

Deniz Çakır'ın geçtiğimiz gün öldürülen asistan Ceren Damar hakkında yaptığı paylaşım olay oldu.

İşte Deniz Çakır'ın Ceren Damar Şenel paylaşımı...

Rol aldığı mafya dizileriyle bilinen Deniz Çakır, Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşen akademisyen Ceren Damar'ın ölümü üzerine sosyal medya hesabından "Televizyonlarda silahın özendirildiği dizilerinizle gurur duyun" diyerek tepki gösterdi. Deniz'in bu paylaşımı kısa sürede takipçilerinden tepki topladı.

Şimdilerde Vurgun dizisiyle ekrana dönmeye hazırlanan Deniz Çakır, geçtiğimiz gün Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşen akademisyen Ceren Damar'ın ölümü üzerine sosyal medya hesabından tepkisini paylaştı. Çakır, öğrencisi tarafından öldürülen akademisyen Ceren Damar ile ilgili bu paylaşımındaki sözlerinden sonra kimi takipçilerinden eleştiri aldı.

Genç akademisyenin ölümü hakkında paylaşım yapan Çakır, şu ifadeleri kullandı: "Oluk oluk kan akıtacağız diyenlerin alkışlandığı, politikalarınızla her şeyin yasaklandığı televizyonlarda silahın özendirildiği dizilerinizle gurur duyun! Genç bir kadın öldürüldü… Elini kolunu sallaya sallaya üniversitelere silah sokabiliyor… Gurur duyun, genç bir akademisyen öldürüldü… Bir üniversitede!"

 

 

DENİZ ÇAKIR KİMDİR KAÇ YAŞINDA NERELİ?

Deniz Çakır, 1 Aralık 1982 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. Aslen Trabzonlu olan Çakır, lise eğitimini Ankara Ayrancı Süper Lisesi'nde tamamladı. Lisans eğitimine Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nde devam eden Deniz Çakır, Ankara Radyosu'nda radyo tiyatrosunda yer aldı ve radyo reklamı seslendirdi. Çakır, 2004 yılında Hülya Avşar ve Cihan Ünal'ın başrolünde yer aldığı "Kadın İsterse" dizisiyle ilk çıkışını yakaladı.

 

EN İYİ YARDIMCI AKTRİS SEÇİLDİ

Çakır, 2006 yılında Kanal D'de ekranlara gelen "Yaprak Dökümü" dizisinde 'Ferhunde' karakterine hayat verdi. Bu diziyle büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Çakır, Halil Ergün, Fahriye Evcen, gökçe Bahadır, Bennu Yıldırımlar gibi isimlerle aynı projede yer aldı. Ünlü oyuncu, bu diziyle2010 yılında İsmail Cem Televizyon Ödülleri'nde "En İyi Yardımcı Aktris" ödülünün sahibi oldu. 2011 yılında Özcan Deniz ile başrol aldığı "Ya Sonra" vizyona girdi.

 

İKİ KEZ YILIN KADIN DİZİ OYUNCUSU SEÇİLDİ

Deniz Çakır, 2013 yılında "Muhteşem Yüzyıl" dizisinin ekibine dahil oldu. 2015 yılına gelindiğinde ATV'de ekranlara gelen "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisiyle izleyici karşısına geçti. Çakır, 2016 yılında 3.Mersin Altın Palmiye Ödülleri'nde "Yılın Kadın Dizi Oyuncusu" seçildi. Çakır, aynı ödülü 2017 yılında 4.Mersin Altın Palmiye Ödülleri'nde de aldı.