Geçmişe sünger çekti

Magazin Haberleri

Murat Dalkılıç'ta boşanan ve ardından Hakan Sabancı'nın ihanetiyle sarsılan Merve Boluğur 'Tüm olumsuzluklarda dik duruş sergiledim. Artık geçmişle gündeme gelmek istemiyorum' dedi. 

Ahmet DÖĞEN

Güzel oyuncu Merve Boluğur, 2 yıl evli kaldığı Murat Dalkılıç'tan Ekim 2017'de boşanmıştı. Murat Dalkılıç ayrılıktan 3 ay sonra Hande Erçel ile aşk yaşamaya başlamış tüm gözler eski eşi Merve'nin üzerine çevrilmişti. Güzel oyuncunun her hareketi ağzından çıkan her söz eski eşine gönderme olarak kabul edilmişti. Ardından Merve Boluğur Hakan Sabancı ile aşk yaşamaya başlamış ama ilişkinin birinci haftasında aldatılmıştı. 

ELEŞTİRİ OKLARINDAN BUNALDI 

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen ve sürekli eleştiri oklarının hedefi olan Merve Boluğur sonunda isyan etti ve sosyal medya hesabında şu sözlere yer verdi:  “Son dönemde hakkımda çıkan asılsız haberler ve sosyal medyada gördüğüm haksız yorumlar üzerine bu açıklamayı yapma ihtiyacı duydum. Ben, 17 yaşından bu yana kendi ayakları üzerinde duran ve yaşadığı tüm olumsuzluklar karşısında dik duruş sergileyen bir kadınım. Bulunduğum noktaya da kimseye ihtiyaç duymadan geldim. Ancak son dönemde özel hayatım üzerinden bir algı operasyonu yürütüldüğünü üzülerek görüyorum. 

'SUSTUKÇA ÜZERİME GELİNDİ'

Bugüne dek kendime saygımdan dolayı konuşmamayı tercih ettim. Ne yazık ki ben sessiz kaldıkça, hakkımdaki haberlerde bahsi geçen konulardan uzak yaşamaya çalıştıkça üstüme gelindi. Bu açıklamayı yapmaya mecbur bırakıldım.  Adı üstünde geçmiştir.. Artık geçmişte yaşananlarla gündeme gelmek istemiyorum. Gazetecilerden de haber yaparken daha itinalı olmalarını rica ediyorum.”