İstanbul'a doyamadı

Magazin Haberleri

İstanbul'da 2 gün kalan Shakira, 23 valizle ülkeden ayrıldı. Havalimanında gazetecilere el sallayıp Türkçe 'Görüşürüz' diyen dünya starı, tekrar gelmek istediğini söyledi.

Latin müziğinin önemli ismi Kolombiyalı şarkıcı Shakira, ‘El Dorado’ isimli dünya turnesi kapsamında dün akşam İstanbul'da  sahne aldı. Yaklaşık 30 bin kişinin izlediği konserine Shakira, Türkçe olarak “Merhaba Türkiye” diyerek başladı. Ünlü şarkıcı 'Wolf' isimli şarkısı sonrası “Sizi tekrar gördüğüm için çok mutluyum. Bir kez daha harika bir gece geçireceğiz. İyi eğlenceler” dedi. Shakira Türkiye'ye daha önce 2002 ve 2007 yıllarında gelmişti. 

KENDİNİ ŞIMARTILMIŞ HİSSETTİ 
İKİ saat sahnede kalan şarkıcı, hiç ara vermeden 20 şarkıyı arka arkaya canlı söyledi. Konser sonrası “İstanbul yine büyüleyici, İstanbullular yine inanılmazdı. Burada olmaktan böyle bir stadyumda bu kadar coşkulu bir seyirciye buluşmaktan çok mutlu oldum. İstanbul’da daha fazla kalmak isterdim ama devam eden bir programım var. İnanılmaz bir enerjiniz ve ev sahipliğiniz var. Burada kendimi şımartılmış hissediyorum. Umarım en kısa sürede yeniden İstanbul’a geleceğiz” açıklamasını yaptı. 

KIYAFETİ KAPALIÇARŞI'DAN

Sahnesinde 4 farklı kostüm giyen Shakira, ekibine Kapalıçarşı'dan aldırdığı oryantal kıyafetiyle Türk seyircilerinin karşısına çıktı. “Whenever, Whereever” şarkısında kıvrak danslarını sergiledi.