11 Ocak 2019 Zuhal Topal’la Sofrada haftanın birincisi kim Zuhal Topal’la Sofrada kim kazandı İşte birinci olan isim

Magazin Haberleri

Zuhal Topal’la Sofrada kim kazandı? 11 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada haftanın birincisi kim oldu? Zuhal Topal’la Sofrada son dakika birincisi araştırılıyor. Milyonları ekran başına kilitleyen Zuhal Topal’la Sofrada kim kazanacak? ELİF hanım 22+8 puan toplamda 30 puan ile haftanın birincisi olarak 10 bin TL'nin sahibi olduZuhal Topal'la Sofrada'nın 11 Ocak Cuma birincisi merak konusu oldu. FOX TV'nin sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'da eleme heyecanı yaşanıyor. 11 Ocak 2019 Zuhal Topal’la Sofrada haftanın galip gelen ismi merak ediliyor. FOX TV’nin vazgeçilmez programı Zuhal Topal’la Sofrada birincisi kim olacak? Haftanın 5. ve son gün yarışmacıları müstakbel gelin Emine Alan ile kayınvalidesi Arzu Yorulmaz…

Zuhal Topal’la Sofrada kim kazandı merak ediliyor. 11 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada haftanın birincisi kim oldu? ELİF hanım 22+8 puan toplamda 30 puan ile haftanın birincisi olarak 10 bin TL'nin sahibi oldu 11 Ocak 2019 Zuhal Topal’la Sofrada birinci olan isim kim? Sevilen program Zuhal Topal’la Sofrada son bölümde neler oldu? FOX TV’nin en iddialı programı Zuhal Topal’la Sofrada izleyicisi birinci olan ismi merak ediyor. Peki 11 Ocak 2019 Zuhal Topal’la Sofrada yeni bölümde neler yaşandı? Geçen hafta Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi,10 bin liralık büyük ödülün kazananı 2 gelin olmuştu. İlayda ile Sevim büyük ödülü 5'er bin lira almıştı. 11 Ocak Cuma günü programın 100. bölümü izleyicilerle Fox TV ekranında buluşacak. Programın bu bölümü aynı zamanda haftanın finali ve 10 bin TL kazanacak gelinin belli olacağı bir yayın olacak. 4. günün gelini Elif hanım, Altın hanımın 10 puan vermesiyle birlikte büyük avantaj yakalamıştı. Haftanın finalinde tüm gelinler ve kayınvalideler toplanacak. Birincinin açıklanacağı anlarda ne tür tartışmalar yapılacak merakla beklenmekte. Dual Yapım tarafından hazırlanan program, hafta içi her gün ekranlara geliyor. Zuhal Topal yarışmacıların evlerine konuk oluyor ve gelinler kaynanalar takım halinde yarışıyor. Zuhal Topal'la Sofrada'ya Gelinim Mutfakta programının eve gidip gelmeli formatı diyebiliriz.

 

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA'NIN BU HAFTAKİ BİRİNCİSİ KİM OLDU?

11 OCAK CUMA ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA BİRİNCİSİ

ELİF hanım 22+8 puan toplamda 30 puan ile haftanın birincisi olarak 10 bin TL'nin sahibi oldu

PAZARTESİ GÜNÜ YARIŞMACILARI:  Nuran Yanar ile kayınvalidesi Şenay Yanar

SALI GÜNÜ YARIŞMACILARI: Meryem Soytürk ve kaynanası Asiye Hanım

ÇARŞAMBA GÜNÜ YARIŞMACILARI: Merve Lale ve kaynanası Altın Hanım

PERŞEMBE GÜNÜ YARIŞMACILARI: Rizeli gelin Elif Erkil kayınvalidesi Niğdeli Fatma Erkil

CUMA GÜNÜ YARIŞMACILARI: Emine Alan ve kayınvalidesi Arzu Yorulmaz

ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA BU HAFTA NELER OLDU?

Haftanın 5. ve son gün yarışmacıları müstakbel gelin Emine Alan ile kayınvalidesi Arzu Yorulmaz…Emine gelin henüz 22 yaşında ve nişanlı. Şimdiden evlenmeden önce büyük ödülü alıp kayınvalidesinin gönlünü almaya hazırlanıyor. Arzu hanım dobra ve sözünü esirgemeyen bir jüri. Müstakbel gelin ile kayınvalide el ele verdiler ve rakiplerine ‘hodri meydan’ diyorlar.

 

PAZARTESİ GÜNÜ YARIŞMACILARI:  Nuran Yanar ile kayınvalidesi Şenay Yanar

SALI GÜNÜ YARIŞMACILARI: Meryem Soytürk ve kaynanası Asiye Hanım

ÇARŞAMBA GÜNÜ YARIŞMACILARI: Merve Lale ve kaynanası Altın Hanım

PERŞEMBE GÜNÜ YARIŞMACILARI: Rizeli gelin Elif Erkil kayınvalidesi Niğdeli Fatma Erkil

CUMA GÜNÜ YARIŞMACILARI: Emine Alan ve kayınvalidesi Arzu Yorulmaz

Zuhal Topal’la Sofrada kim kazandı? 4 OCAK 2019 GEÇEN HAFTA BİRİNCİSİ

Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi,10 bin liralık büyük ödülün kazananı 2 gelin oldu. İlayda ile Sevim büyük ödülü 5'er bin lira aldı.

 

SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Zuhal Topal'la Sofrada Formatı Nasıl?

Dual Yapım tarafından hazırlanan program, hafta içi her gün ekranlara geliyor. Zuhal Topal yarışmacıların evlerine konuk oluyor ve gelinler kaynanalar takım halinde yarışıyor. Zuhal Topal'la Sofrada'ya Gelinim Mutfakta programının eve gidip gelmeli formatı diyebiliriz.

 

 

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

Zuhal Topal (d. 23 Eylül 1976, İstanbul) Türk program sunucusu, oyuncu. Tiyatro oyunculuğu başta olmak üzere, dizi, film oyunculuğu ve sunuculuk yapmaktadır. 9 senedir şarkıcı ve müzisyen Korhan Saygıner ile evlidir, Lina adında bir kız çocuğu vardır.

 

KARİYERİ

Sihirli Annem dizisinde "Suzan" adlı karakteriyle tanınmıştır. atv'de yayınlanan Selena adlı bir dizide "Fitnat Korkmaz" adında kötü bir müdireyi oynayan Zuhal Topal, bu diziden sonra Şarkı Söylemek Lazım adlı yarışmada koçu İlhan Şeşen ile yarışmış; halk ve jüri tarafından birinciliği hak etmiştir. Metin Akpınar'ın başrolünde oynadığı Papatyam (dizi) dizisinde birkaç bölümde oynamıştır ve büyük beğeni toplamıştır ve Zuhal Topal'a evlilik programı verilmiştir. Programın adı Zuhal Topal'la İzdivaç'tır. Kanal D'de yayınlanan Geniş Aile adlı dizide Şukufe rolünde oynamıştır. TRT kanalında 91 bölüm yayınlanan Avrupa Avrupa adlı dizide oynarken bir bebek dünyaya getirmiş adını da hurma ağacı anlamına gelen "Lina" koymuştur. 2013 yılında bu dizideki "Nermin" rolüyle Antalya Tv Ödüllerinde aday gösterilmiş ve "En iyi Komedi Kadın Oyuncu" ödülünün sahibi olmuştur.