Yalanı elinde patlayan Gürsel Tekin bakın nasıl çark etti!

Gündem Haberleri

CHP'de iftiranın, yalanın ardı arkası kesilmiyor! "Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. @BocekMuhittin tam 4.000 bankamatik memurunun işine son verdi" şeklindeki iddiasıyla AK Parti'ye iftira atan Gürsel Tekin'in yalanı ortaya çıktı!

CHP'de iftiranın, yalanın ardı arkası kesilmiyor. CHP'li Gürsel Tekin'in "AntalyaBüyükşehir Belediye Başkanımız Sn. @BocekMuhittin tam 4.000 bankamatik memurunun işine son verdi" şeklindeki iftirası her zamanki gibi yalan çıktı. CHP'li Gürsel Tekin, Antalya iftirası ortaya çıkınca, "Gerçek olup olmadığını bilmiyorum. Antalya'daki bir haberden aldım" diyerek çark etti.

BÖYLE ÇARK ETTİ!

Çirkin iftirası deşifre olan Gürsel Tekin, bir gazetecinin kendisini arayarak sorduğu soru üzerine topu "yerel bir habere" atarak çirkin iftiralarını örtbas etmeye çalıştı.

"DOĞRU OLUP OLMADIĞINI BİLMİYORUM"

Çirkin iftirası deşifre olan CHP'li Gürsel Tekin, bir gazetecinin kendisini arayarak sorduğu soru üzerine topu "yerel bir habere" atarak çirkin iftiralarını örtbas etmeye çalıştı.

Kendisini arayan gazetecinin soruları karşısında bocalayan Tekin, "Yani ben gerçek olup olmadığını bilemiyorum." ifadesini kullandı.

(Takvim)