Koronavirüse rağmen İstanbul'da toplu taşıma araçları tıklım tıklım dolu! Kısıtlama getirildi

Yaşam Haberleri

| AA

Kaynak: AA

ABONE OL

İstanbul'da Koronavirüs tedbirleri kapsamında metro ve tramvay seferlerine kısıtlama getiriliyor. 6 Nisan Pazartesi gününden itibaren metro seferleri saat 21.00'a kadar yapılacak.

İstanbul'da toplu taşımaya yeni düzenlemelere göre 6 Nisan Pazartesi gününden itibaren metro seferleri saat 21.00'a kadar yapılacak. Moda, İstiklal Caddesi tramvayları ile Kabataş-Taksim Finüküler hattı seferleri de durdurulacak.

METRO'DA ÇEKİLEN BU GÖRÜNTÜLER TEPKİ TOPLAMIŞTI

İşe gitmek zorunda olan ya da mecburiyetten dışarı çıkmak durumunda kalan İstanbullu, CHP'li İmamoğlu'nun İETT sefer sayılarını ve metrodaki vagon sayısını 8'den 4'e düşürmesi sonrası hâlâ sıkıntı yaşıyor.

Toplu ulaşım araçlarında bazı bölge ve saatlerde insan yoğunluğu manzaraları hâlâ değişmiyor. İş saatlerinde toplu taşıma araçları tıklım tıklım...Bugün sabah da manzara değişmedi. Yenikapı-Kirazlı Metro Hattı'nda yine insan kalabalığı vardı.

"SABAH SABAH TIKA BASA DOLU"

Yenikapı-Kirazlı Metro Hattı'ndaki dolu ve kalabalık insan manzarası objektiflere yansıdı. Toplu taşıma seferlerini azaltan CHP'li İmamoğlu'na tepkiler çığ gibi.